Nagranie z 27.05.2024
Tematem spotkania będą treści II modułu, „Rozwijanie kompetencji emocjonalnych”. Weźmiemy więc pod lupę samoregulacje, rozmowy z dziećmi o emocjach, oraz uczenie ich strategii wyrażania emocji.
Odpowiedziałam min. na 6 przesłanych przez Was pytań.
Nagranie z 17.06.2024
Tym razem, zgodnie z zapotrzebowaniem, temat: Profilaktyka, czyli uczenie się “na chłodno”.
Nagranie z 23.09.2024
Odpowiadam na Wasze pytania, które dotyczyły m.in.:
✅ oswajania poczucia winy/wyrzutów sumienia
✅ radzenia sobie, gdy zarażamy się emocjami innych ludzi (np. zdenerwowany mąż)
✅ działania w sytuacji, gdy starsze dziecko frustruje się, że młodsze przerywa mu wypowiedź
✅ przygotowania się na spotkanie z dzieckiem, które miewa agresywne zachowania (bije, popycha etc.)